Все про пейнтбол

Пейнтбол – динамічний і перспективний вид відпочинку на свіжому повітрі. Це по суті масовий любительський спорт, такий як гірські лижі, теніс, ролики.  В пейнтбол грають в усіх країнах, представники усіх професій, жінки і чоловіки.

Під час гри дві команди, що стартують з протилежних баз, прагнуть вразити найбільшу кількість гравців команди супротивника. Стріляють маркерами, що заряджені кульками з фарбою.  При влучанні кулька лопає і залишає на формі пляму. Тоді вважається що гравець вибув.  Грають на спеціальних площадках в лісі чи в закинутих приміщеннях.

Пейнтбол цікавий тим, що почати грати може кожен, для пейнтболу немає жодних обмежень  у віці, статі чи фізичній підготовці.  Потрібно бажання рухатися,  отримувати адреналін,  розважатися.  

Пейнтбол - безпечна гра, про це свідчать індекси ступенів ризику які використовують за кордоном страхові компанії. Наприклад ступінь ризику в гольфі в США  вищий ніж у пейнтболі.

Любительський пейнтбол - люди грають в пейнтбол на вихідні на свята щоб отримати емоційну розвагу і відпочити від трудових буднів. Це один з найкращих способів святкувати дні народження,  корпоративні свята,  чи просто відпочивати активно з друзями. Люди приїжджають грати цілими сім'ями, побігати по лісі з маркерами, і скинути напруження.

Корпоративний пейнтбол –  фірми, підприємства, що цінують своїх працівників,  і вважають їх справедливо найважливішим виробничим ресурсом, створюють для них регулярні виїзди на пейнтбол. Працівники  повинні бути командою і в офісі і поза ним.

При мінімальних затратах такі корпоративні відпочинки є дієвим інструментом управління персоналом, підвищення працездатності і віддачі працівників. Крім того на відпочинку проявляються усі риси людини це дає можливість досвідченим менеджерам виявити і розвинути корисні приховані риси людини.

Спортивний пейнтбол – це авангард пейнтболу в принципі.  Він не такий масовий як любительський пейнтбол, але  в усьому світі працюють професійні ліги, створюється професійне обладнання.