Сценарії гри в пейнтбол

Для того щоб гра в пейнтбол була захоплююча, потрібно підібрати цікавий сценарій. В залежності від вибраного сценарію в грі можуть приймати участь дві або більше команди від трьох чоловік кожна.

Найбільш популярний сценарій – “стінка на стінку”. В цьому сценарії кожна команда повинна знищити всіх супротивників. Та команда, яка швидше втратить всіх гравців вважається переможеною.

Більш складний варіант – це полювання за прапорами. В таких сценаріях участь беруть 2 команди метою яких є захопити прапор команди-супротивника. Є такі види сценаріїв з прапорами :

“Захоплення прапора 1- Дві команди, дві бази. Завдання – захопити прапор супротивника.

Захоплення прапора 2″ Дві команди, дві бази. Завдання – захопити прапор супротивника і принести його на свою базу.

“Американський футбол (Центральний прапор)”- В центрі площадки знаходиться прапор. Якщо гравець з прапором “вбитий”, прапор повертається на початкове місце. Виграє та команда, яка занесе прапор на базу супротивника.

“Відморожені “Квачі” – Ще один сценарій захоплення прапора. Якщо вас уразили, товариш по команді може повернути вас в гру, заплямувавши вас. Через деякий час гра стає смішною. Вам потрібно обороняти і захищати уражених гравців, щоб їх друзі не заплямували їх.

Є ще інші цікаві сценарії :
Охорона президента – команда повинна провести президента з точки А в точку В. Як правило, для цього використовують надувну ляльку. Завдання – президент не повинен постраждати.

“TOP GUN (кожний за себе)” – Учасники збираються в центрі майданчика і після свистка розбігаються і займають позиції. Після другого свистка можна стріляти. Дозволяється створення тимчасових коаліцій. Завдання – залишитись в живих. Виграє останній вцілілий гравець.

“КАМІКАДЗЕ” – Дві команди. Терористи і захисники. Кожен терорист є камікадзе. Якщо хоч би один з камікадзе доторкнеться до “бомби”, вона вважається знищеною. Можлива невелика перевага на користь захисників.

“ПАРТИЗАНИ” – Декілька чоловік йдуть в ліс і маскуються. Завдання інших (більшості) – знайти і “знешкоджувати” що сховалися.

“ХИЖАКИ” – Чотири “хижаки” ховаються в лісі, а решта гравців команди повинна їх знайти. Якщо “хижака” вражають, він вибуває з гри. Але якщо “хижак” вражає “здобич”, то вона стає новим “хижаком”. Таким чином, якщо мета гри для “хижаків” – збільшити свою кількість, то для “здобичі” – уразити всіх “хижаків.

“ТЕРМІНАТОР” – Цей сценарій – відмінний спосіб завершити день. У декількох “термінаторов” (2-3-х) на грудях є знак “X”. Щоб уразити їх, ви повинні потрапити прямо в центр “X” або в спину. Термінатори намагаються уразити решту гравців.